Imprezy

Jak Impreza to tylko w Dworku!

Restauracja Dworek oferuje Państwu niezwykle szeroki wachlarz usług związancych z organizacją imprez okolicznościowych. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu dobrej atmosfery, gwarantując tym samym niezapomniane wrażenia z przeprowadzonych przez nas przyjęć.

Komunie

Jak Komunia to tylko w Dworku!

Komunia Św. jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka jak i rodziców. Tradycyjnie po sakramencie Komunii urządzane jest przyjęcie komunijne w rodzinnym gronie. Nasza Restauracja posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez dlatego chętnie służymy Państwu pomocą.

Szkolenia

Jak Szkolenie to tylko w Dworku!

Restauracja Dworek oferuje Państwu niezwykle szeroki wachlarz usług związancych także z organizacją szkoleń i konferencji. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu dobrej atmosfery, gwarantując tym samym niezapomniane wrażenia z przeprowadzonych przez nas przyjęć. Poniżej przedstawiamy państwu układ sali, jaki możemy zaproponować podczas szkoleń.

Studniówki

Jak studniówka to tylko w Dworku!

Restauracja Dworek oferuje Państwu proszę stworzyć również kompleksową ofertę wraz z transportem autobusowym. Posiadamy salę, która jest w stanie pomieścić od 100-500 osób. Serdecznie zapraszamy!